KONST / Litografier / Färglitografi 15075165
nr 1507 5165
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, 2 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941). Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 47x58 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:22:03
300 kr
450 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant